| Dean1996 a întrebat:

Care sunt citatele voastre favorite?

Răspuns Câştigător
| Erween a răspuns:

''Lumea-ntreagă e o scenă şi toţi oamenii-s actori.'' William Shakespeare

''Ai curaj! Şterge-ţi ochii! Adesea căderea e un mijloc de a te ridica mai sus.'' William Shakespeare

7 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cand pun ochiu in luneta curat tot de pe planeta

| cuteandfunny a răspuns:

Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop- Cine a spus ca banii nu cumpara fericirea nu a stiut unde sa caute happy e dintr-un episod din gossip girl happy

| κλάους a răspuns:

Baietii mari nu plang, sunt plini de sange.

Orice ai face in viata va fi nesemnificativ, dar e importat sa o faci, pentru ca nimeni nu o va face in locul tau.

| valy31 a răspuns:

Doar două lucruri sunt infinite, universul şi prostia umană, însă nu sunt sigur despre primul.

Foarte elocvent

| dan_1805 a răspuns:

Ai curaj! Şterge-ţi ochii! Adesea căderea e un mijloc de a te ridica mai sus.
viata e de *** dar are grafica buna

| SussieLex a răspuns:

Buna Monawar!

cel mai mult imi place citatul acesta:
" TRAIESTE CLIPA!"

pa-pahappy

| sticks_2956 a răspuns:

"Dragostea da viata la ceea ce stie ca este o iluzie, dar cu toate astea, pretuieste aceasta iluzie mai mult decat realitatea.:x"
Honor the past.Live in the present.Create the future.:)
Si in rest, citatele mele preferate se gasesc aici!:xsper sa iti placa!;)):x
http://www.youtube.com/watch?v=iNRNoDnge_I&feature=related
Pupici!:*...byee