| yoooo a întrebat:

Care sunt din galati stiti daca se mai tin sarbatorile galatiului?

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Am auzit ca sunt invitati Voltaj, Hi-Q, Delia. Deci se tin.

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Eu sunt din Galati si stiu din sursa sigura ca da. Se mai tin.

| JoJo a răspuns:

Si eu sunt din Galati dar nu stiu sigur daca se tin...asa am auzit si eu (ca se tin) dar nu garantezthinking
Si chiar daca nu se tin tot ma duc la plimbaricabig grin

| cretzufinish a răspuns:

Sustin "cei de sus" laughing ca da se tin, dar iar o sa zica ca se intersecteaza cu alegerile prezidentiale tur 2 si ca sa evite campania "ascunsa" o sa renunte. Oricum in afara muuuulta lume pe strazi, nu va fi ceva special in materie de concerte ca e CRIZAAA big grin

| cretzufinish a răspuns:

De*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu se tina? Poate nu o sa mai ploua ca alte dati.Ne gasim pe strazi.Sint in costumatie de hirciog. Sper sa se umple strazile ca alte dati si sa facem bai de multime pe toate bulevardele.Galatenii deschid bratele atunci tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora eu sint putin vizibil si pentru cumoscuti daramite pentru cei care...Ai putea face exceptie totusi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa fac o plancarda pe care scrie TPU si sa ne adunam pentru putin timp citiva membri galateni sau chiar si altii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se tin. Si vor fi la fel de plictisitoare si aglomerate ca de obicei.
Mai bine in T. happy