| Miss Sintetic a întrebat:

Care sunt efectele spice. urilor pe termen lung?

Răspuns Câştigător
| ps1ch0 a răspuns:

Nu neaparat dependenta... cel putin la cine cunosc nu se vede. Si nici nu am auzit sa isi doreasca, sau sa duca lipsa. Dar daca totusi consumi zilnic pe o perioada indelungata vei simti o oarecare nevoie de ele. Daca iti doresti cu adevarat sa te lasi, te lasi. Daca nu, nu.big grin Di eu sunt in aceeasi dilema. Sa ma las? Sa nu ma las?big grinlaughing

5 răspunsuri:
| maiabia1995 a răspuns:

Dependenta, o sa simti mereu nevoia lor si o sa devi nervoasa si agitata daca nu iei.

| sereje a răspuns:

Iti imbunatatesc starea de spirit, fertilitatea, atentia si reactia. NOT!

| Miss Sintetic explică:

Nu am avut nici o problema cu dependenta, doar ca am diverse senzatii pe care nu le aveam inainte : miscari invontuare ale muschilor, nu ma pot concetra, ametesc chestii din astea si vreau sa stiu daca sunt de la spiceuri.

| ps1ch0 a răspuns:

Ametelile vor continua pana cand corpul tau se va obisnui cu substanta. Fiecare corp are metabolismul sau, fiecare corp se va obisnui cu thc-ul care iti intra in organism odata cu celelalte substante gradat. Gradul de obisnuinta este determinat de corpul tau. Si eu am intampinat aceleasi reactii... Acum nu mai simt lucrurile astea simt numai "placerea" relativa pe o durata scurta

| Ra_9139 a răspuns:

Efectele caror spice -uri? ca prafurile sunt cele mai rele dar macar pe astea nu le consumi zilnic, parerea mea e ca fumul te omoara treptat, te prosteste, te face sa uiti, iti afecteaza capacitatea de concentrare, iti fura zilele si nu-ti dai seama, te tine pe loc... cel putin asta am observat eu la cativa amici, parerea mea e sa lasi spice urile, daca vrei sa fumezi. cauta iarba, aia nu omoara pe nimeni, din contra e sanatoasa laughing medicament chiar!