| SanzianaMaria1234 a întrebat:

Care sunt etapele procesului verbal?

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Hmmm pai sa te lamuresc eu.
Procesul verbal se incepe asa.
Incheiat azi 14.11. 2013 intre orele 7 intre Vasile Andrei la predarea (obiecte sau ce are) si Stroe Alexandru la primirea obiectelor(spre exemplu masina, carti, caiete, telefoane) de altfel se poate metiona spre exemplu.
Masina numar Tr 04 nri are cauciucul spart, sau are geamu spart. La sfarsit se semneaza
Am predat - AM primit, fiecare semenea in dreptul sau cu propria semnatura si declara pe propria raspundere ce a scris. Sper ca sa iti fie de folos ce am zis, poate nu am inteles eu intrebarea dar nici tu nu ai fost prea explicita.