| Diana1656 a întrebat:

Care sunt fructele voastre preferate? Cate fructe mancati pe zi?

Răspuns Câştigător
| 01042004 a răspuns:

Merele si bananele. Mananc cam doua din fiecare pe zi

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Bananeeee

| RainmakerX a răspuns:

Capsune, struguri albi si smochine.

Strugurii albi ii ador :'>
Nu mananc des fructe... poate de cateva ori pe saptamana.

| Nemessys a răspuns:

Marul.
Cate fructe mananc pe zi? Mai buna intrebarea ar fi cate mananc pe saptamana ( in cazul meu). Mai. nu stiu cred ca 3-4. Dar mai mult mananc legume happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Oscilez intre 1fruct/saptamana si 1fruct/luna.Mananc fructe atunci cand imi amintesc ca ar fi cazul sau cand ma obliga cineva.Imi plac ciresele,capsunile, pomelo, kiwi, zmeura, rodia si mango in principal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pepene galben,para, merele verzi, strugurii si caisele, gutuile(coapte, adica la cuptor).

Putine.