| CandyHearts a întrebat:

Care sunt melodiile pe care le ascultati cel mai des? Cea/cel care scrie cat mai multe melodii care imi plac si mie primeste FUNDA, iar restul voturi big grin

Răspuns Câştigător
| denisu2000 a răspuns:

Fly Project-Musica
Alex Velea-Wisper
Connecte-r-Ring the Alarm, Still
Drew Seeley-Dance For Life
BUG Mafia-La fel de prost ca tine
Maximilian-Shopie
Snoop Dogg-Gangsta Luv
GrasuXXL-LALA song
Mohomby-Bumpy Ride
Funda Plz?

| florin193 a răspuns (pentru denisu2000):

Michael Buble - Feeling good
michael buble - ''Cry Me A River''
Los Canos - Dalinda
Sean Paul - She Doesn't Mind
Giulia - Vorbe Goale
Mandinga - Zaleilah
Bug mafia - Shake that
Randi - Anybody
Kings Of Leon - Sex On Fire

7 răspunsuri:
| CandyHearts explică:

Hmm...toti aveti cateva melodii care imi plac, dar...

| Brunettedlk a răspuns:

Connect-r&lex velea- daca dragostea dispare,bambi-doi ochi caprui,vescan-pasari calatoare,rihanna-pon de replay,shakira-gipsy,beyonce-run the world, andore vs. cascada-fluturi, andore-vis in 2, acustic& expresiu-ganduri spuse, nane-poveste de seara,adda-prietenie adevarata,celinedion-my heart will go on, fabolous&neyo-you make me better, 50 cent-P.I.M.P(REMIX FT SNOOP DOGG,donk), andreea banica & smiley-hooky so,travie mccoy ft bruno mars billionaire, anahi-no te quiero olvidar,alex velea-secret discret, bob sinclar ft sean paul-tik tok,katdeluna-whine up,flyproject-musica,shaggy-love me up,allexinno & starchild-senorita, cum o cheama(versiune originala)pitbull-bon bon (we no speak americano), pitbull-bonjangles(parca...nu mai stiu sigur), heaven-sexy girl, puya-fresh, andra& adi korekt-colt de rai, rihanna-man down, mohombi ft nayer fr pitbull-suave, inna ft juan-un momento, david deejay ft p jolie & nonis-perfect2(originala rad), maximiliano-sophie, grsau xxl-lala song,(ft guess who), guess who-decat sa minti, adele-someone like you, tom boxer ft antonia-morena my love, manga-we could be the same,son by for-a puro dolor balada, sean paul ft keri hilson-hold my hand, puya-doamna si vagabontul, michel telo-ai se eu te pego(assim voce me mata), million styez-miss fatty, sean paul ft alexis jordan-got 2 lov u, sean paul-breathe,nane-doar o sansa,PeeWee-cumbaya,morandi-afrika,skizzo skillz:fata mea,cum o cheama,re`vers-ink te astept,kydutz-un nou inceput,anne`s-atat de greu,re`vers-lasa timpul sa vb,kydutz-retraind amintiri,plauzibil-despartiti dar impreuna,blazy(ex.kdy)-povestea ei(demo), assasin-totul despre ea, puya laura&keo-viata noua...cred ca asea sunt toate kiss

| edy4KtM a răspuns:

Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego
Mohombi ft Pitbull ft Nayer-Suavemente
Grasu XXL - LaLa Song feat Guess Who
Guess Who - Scuza-ma
Vunk feat Antonia - Pleacă
Maximilian - Sophie
Sunrise Inc - Niña
Alex Mica - Dalinda
Chino & Nacho - Niña Bonita
Chino & Nacho - Se Apago La Llama ft. RKM & Ken-Y
Lo Que No Sabes Tu
B.U.G. Mafia - Cand Trandafirii Mor
Kamelia - Prima oara
FLY PROJECT - Musica
Sean Paul - Got 2 Luv U Ft. Alexis Jordan
Mohombi - Coconut Tree ft. Nicole Scherzinger
Mohombi - Miss Me ft. Nelly
Mohombi - In Your Head
Jason Derulo - Whatcha Say
Taio Cruz - Break Your Heart ft. Ludacris