| totElodia a întrebat:

Care sunt meseriile din domeniul hotelier/ al restaurantelor, in afara de director sau de persoanele foarte superioare ca functie, care se platesc cel mai bine, in special in strainatate? Ma refer la receptionera, camerista, ospatarita etc.

1 răspuns:
| Lifelessgirl a răspuns:

Mai, sincera sa fiu, matusimea lucreaza ca receptionera la un hotel in Turcia, ankara mai exact si in 2 luni si-a facut casa si a facut multe, chiar daca e o proasta laughing