| midnight_2375 a întrebat:

Ce meserie aveti care este bine platita?

Care sunt meseriile bine platite in afara de cele din banci sau din domeniul calculatoarelor?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Constructii, medicina, avocat cred ca sunt meserii banoase. La mine nu se pune cazul. Am un salar mizer.

| User a răspuns:

Pai "meseria" de parlamentar e cea mai bine platita.

| alexutzu00791 a răspuns:

Elev 42 RON lunar smug super, ce mai vrei de la viata?

| jaquelineee a răspuns:

Medicina e de viitor, prin simplu fapt pentru care vor exista mereu oameni bolnavi si va fi nevoie de tratamente pentru ei!

| stefangeles a răspuns:

EU unu sunt elev si sincer ma ingrozesc la ce am de ales cand voi termina studiile, nici macar o meserie nu ma atrage. Dupa parerea mea medicina va fi apreciata mereu in toate ramurile ei si peste tot in lume.

| Alexandra_1264 a răspuns:

Cea de medic da nu putem spune ca este prea bine platita in Romania.