| ralucayy4444 a întrebat:

Care sunt punctele tale slabi si tari?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune,sunt o tarfa sentimentala, asta e punctu meu slab, in rest. psihicul n-am treaba cu el laughing Problema e ca am o inima mare deh... vreau sa ajut pe toti, si pe cei care nu merita, mhmm
Dar mai merg si pe premiza "Mai pacalit o data sa iti fie rusine, Mai pacalit a 2 oara sa imi fie mi-e rusine "
Si pe multe altele.
Vorba aia... " Ce nu te omoara, te face mai puternic "
Si. " De ce iti e frica, de aia nu scapi "
Pe premizele astea imi fac eu viata, pana acum mi-a mers bine.
Uneori mai adopt si calea " Ochi pentru Ochii si dinte pentru dinte " Dar rar... nu prea imi place sa ma razbun(Sau imi place?) Sunt scorpion pana la moarte. xD cam atat.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
la mine totul se leaga de ingerasii mei..ma topesc de dorul lor, iar cand ii am aproape le fac toate poftele.
iar punctul tare, e atunci cand au probleme ingerasii, in ciuda starii sanatatii mele, ma intareste bunul Dumnezeu si lupt pentru ei atunci cand imi cer ajutorul.
O frumoasa zi sa aihappy

| CrazyTeenager a răspuns:

thinking N-am puncte slabe, si coaja si miezul meu sunt la fel de tari.