| lavi94 a întrebat:

Hei bunahappy
Am si eu niste nelamuriri: dupa ce o faci prima oara te ingrasi?
In ce perioada poti sa ramai insarcinata? Inainte sau dupa ciclu?
Sper sa raspundeti serioshappy
Va multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| Stefania a răspuns:

Buna!

Dupa un contact sexual incepi sa dai jos din kg si tot asa pana te faci slabuta happy.

Si inainte si dupa ciclul menstrual poti ramane insarcinata, bineinteles ca doar atunci cand nu te protejezi.Si in timpul ciclului poti avea un act sexual si atunci poti ramane insarcinata happy la felhappy, dar daca in luna care va urma nu iti va veni ciclul menstrual atunci ori ai niste intarzieri din cauza raceli ori din alte cauze ori esti insarcinata happy.

[{ By °oღ♥MiCo0TzA♥ღo° ♥PiNkY♥ }]

3 răspunsuri:
| zizibela a răspuns:

Nu te ingrasi laughing ci dimpotriva slabesti happy pentru ca eliberezi hormonii din corp anumite tensiune iar asta ajuta corpulhappy

in plus poti ramane insarcinata in orice perioada a lunii insa in timp ce ai ciclu sau inainte cu o zi maixim 2 este mai putin probabil sa ramai insarcinata!happy

bafta :*

| MihaiPloiesti a răspuns:

Pai eu staim ca daca faci sex slabesti, oricum depinde si de organism, in fine daca ai facut sex si crezi ca exista riscul sa ramai insarcinata astepti sa iti vina ciclul daca tzia venit inseamna ca nu esti.

| lalalala_3563 a răspuns:

Ma acum toate fetele va ganditi ca va angrasati din orce laughing