| MACookie02 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place? Dar eu ce semne sa-i dau ca-l plac?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Se poarta mai frumos cu tine decat cu celelalte fete,iti ia apararea,te priveste,iti zambeste,se ofera sa te ajute la teme sau la orice altceva,rade la glumele tale amuzante sau neamuzante,incearca sa iti atraga atentia.
Tu priveste-l,zambeste-i discret,ofera-te sa il ajuti,prefate interesata de ceea ce ii place lui, asculta si tu o piesa preferata de a lui la casti tare cand este el in preajma ca sa ii dai impresia ca ascultati aceeasi muzicalaughing, etc.

3 răspunsuri:
| Puppetzz a răspuns:

Ii curg balele

| ovy777 a răspuns:

Baiatul: te priveste si cand incerci sa o faci si tu isi arunca ochii in alta parte; incearca sa te faca sa razi; incearca sa stea cat mai mult cu tine. Fata: aceeasi faza cu privirea; rade la toate glumele lui chiar daca nu sunt bune; il incurajeaza si nu mai stiu happy

| Amery747 a răspuns:

Apar niste bubite mici rosii Pe fata, Greata, varsaturi... Sper ca ti-am fost de folos, Funda.