| Maryna_Marinutza_1999 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place?
Baieti ma puteti ajuta spunandu-mi cateva semne?

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Se uita la tine, iar cand privirile vi se intalnesc se va uita in alta parte.
Cand vorbesti cu el se emotioneaza, se inroseste.
Daca e mai indraznet va vorbi mult cu tine, va face orice sa te vada.
Daca e timid nu va vorbi cu tine, ii va fi rusine.
Te atinge "din greseala", sta langa tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra in vorba cu tine sau incearca sa te faca sa razi
Nu-s baiat, dar asta stiu si eu din ce vad

| vanilla80 a răspuns:

Hmm, depinde de la persoană la persoană. Dacă e vorba de tine, încearcă să urmărești ce încearcă să facă mai mult cu tine și dacă face la fel și cu restul. Gen în preajma ta încearcă să spună tot timpul glume și încearcă să fie bărbatul alpha, dacă nu te observă și e cu un grup unde-s și fete și băieți poate este mai serios până când te observă.

| DannyDSB a răspuns:

Sunt destul de multe semne: Se baga in vorba cu tine mai mereu, iti trimite din ce in ce mai multe mesaje si te face sa razi

| WhiteandBlack45 a răspuns:

Un baiat cand te place te priveste foarte des, iti zambeste adesea si va incerca sa intre in vorba cu tine.