| mTx a întrebat:

Care sunt top5 programe antivirus?

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Acesta este topul meu
1) Kavspersky
2) Avast
3) Avg
4) Nod32
5) Avira
Sper sa te fi ajutat bft :*

5 răspunsuri:
| andrei_1403 a răspuns:

AVG Free Edition
Bitdefender 10 Free Edition
PC Tools Antivirus
Avast Home Edition
AVIRA PersonalEdition Classic astea sunt gratis

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Uite aici :
http://www.security-faqs.com/the-best-10-antivirus-programs-for-2010.html
Acestea sunt fara licenta.
Dar uite si Top5 Anti-Virusuri gratuite:
http://www.incont.ro/it-c/top-10-programe-antivirus-gratuite.html

Sper ca te-am ajutat.
Bafta.

| mary_4977 a răspuns:

Cred ca astea tongue big grin BitDefender, Norton Antivirus, F-Secure Antivirus, ESET NOD32, Kaspersky

| ionutzz22 a răspuns:

In opinia mea sunt : Avira, Avast, Eset-Nod32, Bitdefender Kaspersky, Norton Antivirus,

| Alinush16 a răspuns:

#1 Shield Deluxe 2011 - Antivirus Protection #2 Trend Micro Titanium Antivirus 2011 #3 Norton Antivirus 2011 #4 Panda Antivirus Pro 2011 #5 ZoneAlarm Anti-virus TE ASIGUR EUwinking (funda)thinking