| Aiicha a întrebat:

Care sunt visele voastre care doriti sa le impliniti mai devreme sau mai tarziu?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Visele mele nu aş vrea să se împlinească, pentru că în ultimul timp am numai coşmarurilaughing.
Dar visurile melethinking aş vrea să îmi construiesc cu banii mei o casă, să am o maşină, doi copii frumoşi şi sănătoşi, un soţ iubitor, un serviciu bun, sănătate, ce-şi doreşte toată lumea. Dar mai e mult până atunci.Acum vreau să mă bronzez cât mai multlaughing. Vreau să fiu neagră devil laughing.

| Vizitiul a răspuns:

Nu ma sclifosesc sa dau importanta viselor. Eu doresc sa-mi implinesc visurile, idealurile.
Doresc sa-mi termin facultatea si sa pot presta o munca in domeniul absolvit de mine.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa-mi plimb nepotul(nepoata) prin parc, daca se poate mai devreme. Numai bine!

| Aiicha explică:

Bine, bine.Rectific visele/visurile. Vreau la ambele cateva exemple.

| Aiicha explică:

Irina, sigur nu va fi Elena domnisoara ta de onoare?

| Insurgent a răspuns:

Fara visuri viata nu inseamna nimic, ar fi foarte plictisitor...
Vreau sa devin actrita, sa am o trupa rock, sa scriu cateva carti si sa devin diva wrestlinglaughinglaughing
Mda...stiu...cam mult
Dar o sa incerc, ca pana la urma nu am nimic de pierdut.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Unu:sanatate
Doi:o catelusa yorkie terrier:X
Trei:un aparat foto ca la telefon nu mai merge Bluetoothutulangry
Patru:Sa am iubitlaughing

pff:cam atathappyCer preaa mult?sadlaughing

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Unu:sanatate
Doi:o catelusa yorkie terrier:X
Trei:un aparat foto ca la telefon nu mai merge Bluetoothutulangry
Patru:Sa am iubitlaughing
pff:cam atathappyCer preaa mult?sadlaughing

| HySpear a răspuns:

Sa merg la un concert Tokio Hotelbatting eyelashes big grin

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Cred ca zici de visurihappy.
1.Sa devin un fotograf bun, sa am sansa sa expun in Europa, sau poate si mai departe
2.Sa ma mut in Dubai
3.Sa am 2 copii

| ioana_5584 a răspuns:

Sa am curaj sa ma spovedescbig grin

| PaTTy_3342 a răspuns:

1. Un cutzu

2. Aparat foto.
3. Sanatate ca-i mai buna decat toate.
4. Intelegere.
5. Iubire
6. sa ajung scriitoare.
7. funda laughing)
Glumesc.

Si, Parintele 2... prin vise se referea la dorinte, la ceea ce vrei sa realizezi. E imposibil sa nu dai importanta lucrurilor care doresti sa apara in viata ta.

Suntem oameni, ce naiba, avem dreptul sa visam! -> plus ca e graatis smug

| Lacramioara7531 a răspuns:

Am mai multe vise:sa iau bacul, sa urmez o facultate.sa imi gasesc un job bine platit.la nunta sa imi fie domnisoara de onoare prietena mea Anahee hee. si sa am doi copii:un baiat si o fatahappy

| Lacramioara7531 a răspuns:

Nu Ana. Elena va fi nasa mealove struck am stabilit deja asta cu eatongue

| Lacramioara7531 a răspuns:

Nu Ana. Elena va fi nasa mealove struck.am stabilit deja asta cu eatongue

| olgutza_3910 a răspuns:

Sa ma sarut cu o fata si sa scriu o carte