| ciontosclaudiu a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care doriti sa le faceti inainte sa impliniti 30 de ani?

Răspuns Câştigător
| Madalichka a răspuns:

Sa ajung vedeta big grin, sa deschid o afacere, sa am casa mea (sau apartament) si sa fac macar doi copii. Si daca se poate, in afara tarii, dar inca nu ma plang.

1 răspuns:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

CEA MAI INTERSANTA INTREBARE DE PANA AKM straight face sa imi fac prieteni, sa imi caut ubiti, sa ma duc prin cluburi, sa ma casatoresc, sa am un job stabil, sa am 3 copii, pe scurt sa profit de tineretea pe care o mai am.
vreau si eu o fundita, imi dai>?:-o