| AnkaAncuta a întrebat:

Care telefon este mai bun Nokia c6 sau Sony Ericsson xperia mini? de ce?
Funda love struck

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Tu vrei ca altcineva sa decida ce telefon este mai bun pentru tine? care sunt cerintele tale? Vrei ceva mai mic sau mai mare? Ce aplicatii (if any?) vrei? Ce buget ai disponibil? Fiecare telefon isi are rostul, iar "cel mai bun" este ceva personal, in functie de buget, preferitne estetice, si ce vrei sa faci cu el.

| dorin1990 a răspuns:

Sony Ericsson e mai complet din toate punctele de vedere

| AnkaAncuta explică (pentru dorin1990):

Pai ma gandeam sa aleg Nokia este mai bun la facut poze si asta este cel putin pentru mine un aspect importat...