| Hieicosmin a întrebat:

Care telefon merita mai mult... nokia c5-03, motorola flipout, sony ericsson xperia x10 mini pro sau sony ericsson xperia w8? funda:X

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Sonyericsson este la fel de bun ca Nokia, uneori chiar mai bun, iar raportul calitate pret e mai bun la sonyericsson, la Nokia platesti f mult si firma. Eu ti-as recomanda xperia x10 pro pentru tastatura qwerty. Dar daca te intereseaza mai mult designul Motorola flipout mi-se pare superb, nu am umblat cu Motorola ca sa iti spun de performante. Eu ptrc printr-o dilema asemanatoare doar ca nu stiu daca sa aleg x10 pro sau flipout, la primul sunt sigura ca e bun, la al doilea nu stiu dar imi place f mult

| gabyzuza a răspuns:

Am Nokia c5-03 e un telefon foarte bun si te sfatuiesc sa il alegi si in plus e destul de rezistentwinking

| Galuscaaa a răspuns:

Tu mai stai pe ganduri?:O...Nokia este cea mai buna firma de telefon! Nokia rezista cel mai mult! Mult mai mult decat oricare altul`.Aaaaa...si sa stii ca Nokia c5-03 este un model chiar fain.happy.
Sper ca te-am ajutat si aper ca o sa faci cea mai buna alegere.winkingkiss
Fundooi`?!puppy dog eyes

| westmaxx a răspuns:

Eu sincer as prefera Sony Ericsson pentru mai multa performanta in tot ce fac cei de la Sony semnal bun rezistent. Motorola multi zic ca se duce foarte repede bateria.nokia ii bunicel.eu zic Sony sau poate chiar un BlackBerry

| ioananarcisa2001 a răspuns:

Toate sun telefoane frumoase, depinde de care iti place mai mult! Tu alegi, nu altii! Fa cum vrei tu!
Sper ca te-am ajutat! Pupici.

| ioananarcisa2001 a răspuns:

Nokia rezista mai mult, Sony Ericsson poate face poze frumoase si fiecare are ceva special! Care iti place tie!