| aandraa000 a întrebat:

Care tigari sunt mai bune:Vogue sau Glamour?
si ce arome sunt din fiecare? daca puteti sa imi spune-ti mai deteliat va rog(adica pachetul albastru aroma..., pachetul roz aroma de.)
va rog mult!

5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

La 16 ani,chiar te intereseaza in detaliu,tot ce tine de tigari? Poate ar fi mai bine sa-ti spun cate feluri de cancer,poti face daca fumezi, mai ales ca ai deja o problema de sanatate mare(cu coloana)!
Daca ai fi intrebat ceva inteligent, poate aveai pentru ce raspuns sa dai "funda", asa, pentru niste "detelii" despre tigari......las-o moarta!
Ai mai pus o intrebare asemanatoare.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Vogue roz bombon.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel_Marius_1994 a răspuns:

Frate kent alea imi plac! azi am fumat winston lung sa imi bag...parca nu se mai termina laughing