| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Care va jucati monster world pe facebook? va rog sa imi raspundeti la niste intrebari! va rog

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Eu ^^. Aştept întrebările.

| NuAmGasitUnNume explică (pentru QuadruplePersonality):

Ca level ai? ti-ai construit "cactus strike"? daca da este vreo posibilitate sa castigi jackpot-ul? din cate am auzit se poate daca intri la o anumita ora? sau sa tot rotesti clicul pe langa bila? sau mai exact ce trucuri sti tu la monster world

| QuadruplePersonality a răspuns:

Level 27. Nu, mi-am construit Windmill. Scuze big grin

| Luchian_Florin_1990 a răspuns:

Salut! Mai joci Monster World? ce mai vrei sa stii? eu sunt level 89...