| Summer_1837 a întrebat:

Care va mai uitati la >desene?: Eu ma uit, si ce daca sunt mai mare, imi plac.big grin

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Eu ma uit mereu la desene animate.
Pe langa clasicele desene Walt Disney, sau Hannah-Barbera, ma uit mai nou si la desenele in format 3d Baribie sau altele.
Sunt momente speciale transmise prin personaje de basm sau copiate dupa ceea ce se intampla in ziua de azi.
Nu voi inceta cred ca niciodata sa ma uit la desena animate.
Mai nou imi creez o colectie proprie cu desene pentru a le pune fetitei mele atunci cand va fi un pic mai mare.
Cu bine,

12 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Sa stii ca am avut o mare problema, cand eram mai mica mi-am zis ca no sa ma pot lasa niciodata de desene, dar acum chiar nu ma mai pasioneaza toatelaughingunele imi plac sunt haioase.

| oanamaria a răspuns:

Si eu sunt mare si ma mai uit cand am timp.imi plac filmele Barbie foarte mult si cum am o sora de 9 ani vad si alte desene fara sa vreau... dar ce sa mai zic de tatal meu care la 45 de ani se uita la desene cat eu si sora mea la un loclaughing. nu radeti, va roghappy

| anonima_4990 a răspuns:

Eu ma uit seara cand nu am ce facelaughing
:-

| Alina_5575 a răspuns:

Buna
Eu ma uit zilnic, in special seara inainte de a adormi.Sunt multe desene care imi plac chiar daca mai am un pic si fac 16 ani tot ma uit.

pa pa

| MoNsTeR a răspuns:

Io am 15 ani apropae dar ma mai uit la desenele vechi.de ex: viata cu louie piratul, jack cel teribil, Babar etc.viata cu louie l-am luat tot d p youtube si in 3 zile le-am vazut toate:))...stie cineva un site de unde pot lua desenele vechi de ex alea de pe http://desenele-copilariei.net ...sau le pot lua direct dacolo:D

| BloodyHuman a răspuns:

Eu am 13 ani si imi place la nebunie Chowder dar si Zack si Cody Magicinenii din Wawerly Place si ciudatii mei parinti sunt criminalilaughing

| askanyo_8091 a răspuns:

Eu am 15 ansori si ma mai uit la... desene da' is star wars

| t8mazo a răspuns:

Am 21 de ani si imi plac la nebunie desenele. Chowder in special ma omoara.

| deyanne a răspuns:

Si eu ma mai uit din cand in cand la desene dar imi plac mai mult cele vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@antonia09 e Hannah Orfana;).
Ma uit :D. dar mai mult imi place sa ma uit la desenele vechi.
Cand vreau sa vad un desen mai vechi intru pe http://desenele-copilariei.net/... pur si simplu ador sa ma uit la Viata cu Louie :D. si se uita si tata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si ma uit foarte des la desene.imi plac cele care le vedeam cand eram mica pe minimax si fox kids, asa ca am comandat jetix play si kids co si ak le pot viziona linistitahee heehappy.

| cata10 a răspuns:

Da si eu ma uit am, 16 ani, dar nu pot sa le rezist sunt tare amuzante laughing mai ales Viata cu Louie si Copii de la 402, pacat ca nu mai sunt pe la tv, da mai ma uit pe calculator da alceva este cand te uiti la tv are farmecul lui. Cine vrea un anumit desene ma poate contacta pe id de mess cata_ic10 dar nu garantez ca le gasesc pe toate dublate in romana.