| iliteo a întrebat:

Ce desene animate vedeti(binenteles daca ca uitati la desene)? Care va plac mult?

Răspuns Câştigător
| lilboutique a răspuns:

Pai acum imi place sa ma uit la Zac si Cody pe disney channel, la Hannah Montana, H2o si numai stiuthinking depinde ce este la tv...

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Happy Tree Friends

| Malvina24 a răspuns:

Zambetul lu Sharon(e super), Sony si stelutza norocoasa, episoadele cu Hannah, H2O etc!

| Andreea_8014 a răspuns:

Tom&Jerry love struck

| Fiction a răspuns:

Robotboy, Mary-Kate si Ashley in actiune, O lume disparuta, Sabrina.

| hrdcore a răspuns:

Johny test ca se uita fratele meu la tv in timp ce eu stau la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.animationmagazine.eu sunt multe desene animate :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum imi plac pixie si dixie famila jetsons wacky racers h20 sony si alte desene

| adela100sweet a răspuns:

Hannah montana tom si jerry