| Whatthehell66 a întrebat:

Care va place mai mult :
1) Miley Cyrus
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=6&ty=7

SAU

2) Hannah Montana
http://www.google.ro/......tp?/imgres 2500&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=246&ei=0u-dTI7VLIWSswbv8q3m Dg&oei=wu-dTNyXG4eTswbPt7zmDg&esq=4&page=4&ndsp=36&ved=1 t:429, r:26, s:107&tx=51&ty=69&biw=1280&bih=893

Funda:))

Daca alegeti Miley/Hannah specificati de ce ati ales-o pe ea si nu pe cealalta. Ms mult. Pupiiiiiiici :*:*:*

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu una inainte eram mare fana hannah si miley.Acum nu imi mai place de nici una.De hannah pentru ca e de fetite mici(fara suparare), iar de miley...inainte era ok, dar acum a ajuns vai de ea.

| Selena54 a răspuns:

Mie nu imi place Miley sau Hannah sau cum vrei tu sa-i zici.

Da` Miley arata mai matur si ca o fata normala ca sa zic asa laughing si Hannah e pentru fetite de 10 ani.chiar arata asa mai ales in poza pe care ai pus-o.

| Ana_1799 a răspuns:

Nici unabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley hannah aceeasi peroana daca inca nu stiti