| pAuU_5976 a întrebat:

Care vi se pare cea mai amuzanta intrebare de pe TPU? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Printre tone de intrebari legate de relatii, rochitze, machiaj, baieti, fete, sentimente si alte tampenii dau peste o intrebare "Cum pot ascunde un cadavru in padure?" Asta chiar m-a facut sa rad cu lacrimi.

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Cum se pune o intrebare pe TPU big grin big grin
funda?

| WolfGirl a răspuns:

Daca dorm singur in camera oare ma vor bantui fantome?
Asta mi s-a parut mie destul de amuzant laughing

| lollyd a răspuns:

Pai era una o fata care a scris asa :Am fantezy cu Justin Bieber ie rau?laughing mi s-a parut super amuzanta mai ales ca a scris gresit

| AnnaDee a răspuns:

Sunt multe. Cele puse la D/S de copiii mici.