| EuSiCuMine a întrebat:

Care vi se pare cea mai tampita/proasta intrebare de pe TPU?laughingFunda la cea mai amuzanta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Toate intrebarile puse de obsedatii astia de genul"o am de x cm si y diametru, e ok?", astia cu "ce e dragostea? funda" sau "am fcaut-o anal.mai sunt virgina"etc.etc.etc

| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Mi-am amintit de unele chiar nasoale laughing la care am rasp laughing Am sau nu curaj? rolling on the floor

1.Ce sa fac daca mi-am spart un coi?
2.Va place intrebarea mea?
3. Care rasp. cel mai rapid? Funda!
4. FUNDA! Buna TPU vreau si eu sa stiu cum se numeste o melodie p care am auzit-o!
5. Ajutor mi-am capsat coaieleee crying(!

Sper ca te-am ajutat! big grin

| SmushyPapanasulcuDulceata a răspuns:

Pai... care a fost mai intai, oul sau gaina?
Toti pentru unu?

Nu mai stiu. rolling on the floor

| pAuU_5976 a răspuns:

Intrebarea unui baiat.ce inseamna TPU: "toti pentru unu?"

| pAuU_5976 a răspuns:

Intrebarea unui baiat ce inseamna TPU? "toti pentru unu?"