| Kenny a întrebat:

Care vrea sa facem credite pe imvu?puppy dog eyes Lasati mesaj cu numele contului :]

5 răspunsuri:
| Chriistiinex a răspuns:

Puteti face credite daca aveti un cont si dati give credits si scrii numele altui cont de al tau.se alocheaza imediat ori puteti sa va instalat toolborul si sa va verificati mailul sa dati like pe facebook sau sa va logati pe yearbook sunt mult mai multe aplicatii pentru a lua credite nu este neaparat aceasta pe care o practicati voi cateodata foarte greu merge mai ales in ultimul timp...

| VirusMik a răspuns:

Eu vrau eulove struck! BlackAngelInsideMe!love struckplzz sa facem

| Ana_9506 a răspuns:

MegCutex

| Ana_9506 a răspuns:

Hai toate 3

| Ana_9506 a răspuns:

Toti* ma rog