| calinn3 a întrebat:

Careva se plictiseste si vrea sa faca un grup de wapp? Nici nu stiu daca sa mi las nr pe aici

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu lăsa numărul. Ai ocazia sa te sune unii care au mintea odihnită.

| Simpatic a răspuns:

Nu te sfatuiesc, TPU este un site anonim totusi. imbracand aceasta forma a 'anonimului', multi pe aici cred ca au sange in instalatie si se dau ceea ce nu sunt, vorbesc foarte urat si la modul imperial, agreseaza verbal pe altii etc... vorbim despre multitudinea de forme imbracate de trolli!

pentru omul obisnuit insa, expunerea nu este ceva recomandat pe un asemenea site
daca vei sta mai mult timp aici vei intelege ceea ce nu pare de inteles acum in afirmatiile mele
succes

| dullcat a răspuns:

Nu lasa nimanui de aici datele tale de contact!