| Maxnonymus a întrebat:

Scuzati categoria.
Ce este wapp?
Tot am vazut pe facebook statusuri gen " careva pe wapp?"
Ce este acest wapp?

Răspuns Câştigător
| Abcd1234ef56 a răspuns:

Watsapp- ul este una din cele mai populare si utilizate aplicatii pentru samrtphone-uri din lume la ora actuala.
Prin intermediul watsapp-ului putem trimite si primi mesaje text, fotografii, fisiere audio si video.
Avantajul acestei aplicatie este acela ca putem comunica cu orice prieten indiferent de smartphon (conditia principala este ca aplicatia "watsapp" sa fie instalata pe ambele smartphone-uri, iar acestea sa fie conectate la internet).
Succes!

3 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Este de la Whatsapp, o aplicatie pe telefon

| Maxnonymus explică (pentru PandaEcrazy):

Si mai exact ce face?

| PandaEcrazy a răspuns (pentru Maxnonymus):

Este un fel de chat, cu mesaje, nu-i vad rostul