| Mallinutza a întrebat:

Carti interesante pentru adolescenti? :*

4 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Ai putea citi Cu fiecare zi de Danielle Steel (e super cartea) sau Sub Aceeasi stea de John Green(daca o gasesti in romana).

| Anonim693 a răspuns:

Citeste ceva mai modern si mai iesit din tipar gen The Vampire Diaries sau Twilight. L.J.Smith e o autoare foarte buna si iti recomand cartile scrise de ea. Nu vei regreta ca ai citit.

| Mallinutza explică (pentru Anonim693):

Am citit si tvd si twilight happy

| Anonim693 a răspuns (pentru Mallinutza):

Atunci cauta de L.J.Smith mai multe variante. A scris in jur de 50 de carti. Ai ce citi si sunt la fel de faine ca si Tvd si Twilight happy