| Dariana1999 a întrebat:

Castile de la telefon merg si la pc?

Răspuns Câştigător
| LePotato a răspuns:

Da, merg.

Sa ai grija sa le bagi in mufa jack (cea verde )

7 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Unele merg altele nu merg.eu de exemplu am unele si nu prea merg sa ascult muzica la pc ca nu se aud bine dar cand vorbesc cu cineva pe pc si le folosesc se aud destul de bine.

| AFR81 a răspuns:

Cele mai multe, da, merg.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Unele da. Şi eu le folosesc pentru laptophee hee

| RAY a răspuns:

Nu are nici o legatura, castiile se potrivesc la orice dizpozitiv care e compatibil cu mufa de 3, 5

| J0B0MAT a răspuns:

Da.

| pantera30 a răspuns:

Buna daca sunt de acelea cu microfon pe fir merg si alea dar volumul e scăzut din cauza microfonului integrat pentru calculator poti folosi casti simple nu de acelea pentru telefon. Si sunt o multime de mărci de casti doar sa ai buget depinde si de calitate pentru un sunet puternic si clar. Pe curând sper ca te-a mulțumit răspunsul meu.

| dTx13 a răspuns:

Da.Le pui in mufa verde sau in aia care are langa desenate niste casti