| Insurgent a întrebat:

Cat costa ketamina? tnx.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ce este ketamina?

| mikilooooooooo a răspuns:

Stai dracu cuminte.

| deennutzza a răspuns:

Ce-ai aiaaaa? se mananca?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Omerta47 a răspuns:

E vreo 40 de lei ml, 60 pentru 2, 5ml daca ai prieteni, preturile difera foarte mult in functie de sursa si de concentratie. O sticla e vreo 80 de lei, asta daca esti veterinar laughing. Daca te-ai pus bine cu vreunu o poti lua cu preturi intre 100 si 300, poate mai mult, depinde cat de bisnitar e, oricum ai lua-o, iesi in plus fata de pretul de strada. Intr-o sticluta sunt de obicei 10ml deci daca te apuci sa o vinzi la ml faci un milion pe sticluta in cel mai rau caz. Sunt bani frumosi in astawinking. Acum ti-am vazut intrebarea, ma gandeam ca poate te mai intereseaza.