| Luannah a întrebat:

Ce este aia ketamina? Cum se ia si cam cat ar costa? Ahh, si de unde pot cumpara? funda la cel care-mi zice si ce efecte are

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Este un fel de anestezic folosit la animale dar care se poate folosi si ca drog pentru animalele cu 2 picioare. Ketamina se gaseste in forma lichida sau praf, induce o stare disociativa adica conumatorii se simt detasati fata de propria persoana si mediul inconjurator.Nu se da decat cu reteta de la medic. Costa cam 300 flaconul.

1 răspuns:
| carabinierr a răspuns:

Daca ereai cal stiai laughing