| aysha11 a întrebat:

Cat costa lectiile de chitara si vreau sa stiu daca trebuie sa am chitara mea sau pot sa invat pe alta?

1 răspuns:
| 2gingers0souls a răspuns:

Ti-ar fi mai usor sa ai chitara ta, cu ajutorul careia sa inveti. Dupa ce inveti si te duci la munte/mare, n-ar prinde bine sa ai propria chitara cu care sa incanti urechile prietenilor tai? Asa ziceam si eu. Si in general mai bine inveti pe lucrul tau decat pe lucrul altcuiva (prin prisma faptului ca nu trebuie sa dai socoteala nimanui pentru cum ai grija de el). Spor la invatat!