| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o chitara acustica?big grinlaughingca vreau si eu sa invat sa zdrangan din ea si vreau chitara inainte de a ma apuca de treabalaughing

10 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Depinde ce chitara vrei.tongue incepe de la 200-300 de lei.sunt mai performante cu 400 de leihappy depinde care iti place

| hamsterx a răspuns:

Intra pe okazii.ro
un prieten si-a luat d acolo si nu a dat f mult pe ea.eu zic sa incerci.
:*

| alecsandor a răspuns:

Intr-adevar poti gasi o chitara decenta la 200 lei, in orice magazin de muzica sau online. Nu stii niciodata ce ar putea iesi pana nu incerci, asa ca mult succes la cantat happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand calduros sa imprumuti una pentru vreo 2 saptamana si dupa aia vezi daca vrei cu adevarat. vb serios. din proprie experienta cat despre pret...depinde ce vrei. nu iti lua nu stiu ce chitara scumpa ca mai mult ca sigur vei trece pe o electrica dupa ceva timp... vb serios.imprumuta una!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti din Bucuresti baga un ochi si pe la Rapsodia (p-ta Alba Iulia), sau cauta pe chitara hora pe google si pe site gasesti lista magazinelor din tara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu o chitara acustica de aprox. 3 luni.nu e prea folosita pentru ca nu stiu sa cant la chitara :]].
pret: 200 lei.
te intereseaza? :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUna sunt Tavy! Raspunsul anonim acela cu chitara la 200 de lei ma intereseaza pe mine
id meu : shocktavy te rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce chitara vrei. Unele sunt 200-300 de lei, iar altele ajung pana la 600 de lei.