| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa NOKIA C3 la liber? Este bun telefonul?

Răspuns Câştigător
| Quibblo a răspuns:

La liber costa in jur de 5 mil jum, mai mult nu cred.Este destul de bun telefonul, eu sunt multumita de elhappyDaca vrei mai multe detalii iti spun

1 răspuns:
| Piiink a răspuns:

Costa cam 4 milioane 3 jumate sau poate chiar 5 depinde. Si tata are telefonul NOKIA C3 si l-a luat la liber am fost cu el cand l-a luat big grin el l-a luat din Plata dar se gaseste in ori ce magazin la cosmote :* si este ff bun crede-ma si bateria te tin f multwinking :*.