| 12Afasa2 a întrebat:

Cat costa o cartela cosmote cu numar si 5 euro inclus?happy
Si ce extraoptiuni ii pot baga? cat mai multe minute si sms in retea.
Merci :*

3 răspunsuri:
| Stefy_8556 a răspuns:

Frog costa 30 de lei si primesti 1 euro in fiecare luna... 3000min+3000sms in retea si 75min+75sms in alte retelehappy

| skumpikkk a răspuns:

Buna cea mai buna cartela e cea de frog vorbesti nelimitat cu cei de pe frog 3000 min/sms in nationale si 75 min/sms internationale plus ca primesti 1 euro la fiecare incarcare a si inca ceva trimiti mesaj gol la 6222 si ai o extraoptiune in care primesti internet pe telefon nelimitat. Bafta:*

| oana2000 a răspuns:

O cartela de cosmote costa in jur de 28 lei. extraoptiuni: 3000 de min in retea, 75 in alte retele si 2500 de sms/mms, 75 min romtelecom/fix. Decat o extraobtiune stiu pentru ca pe asta o activez eu.