| YepIsSuspended a întrebat:

Cat costa sims 3? Dar sims 2?

Care merita sa mi-l cumpar?

16 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Merita daca iti place cu adevarat jocul sau daca esti colectionar.
Pretul il poti afla aici http://gameshop.ro/homepage.php.

| putzulica a răspuns:

Sims 3 e mai nou si mai frumos si te sfatuiesc ca mai bine sa le iei piratate...winking fara sa dai bani sa vezi cum e apoi le cumperi daca esti colectionarwinking

| Teooo a răspuns:

Eu mi-am luat Sims 3 cu vreo 150 lei iar Sims 2 l-am primit de la cineva din Canada. Eu zic ca merita daca esti pasionat de lumea virtuala.

| DeMentaa a răspuns:

Am gasit si eu azi intrebarea eu mi-am laut sims 2 castaway de la carrfour cu 40 de leibig grin pe playstation 2 e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sims 3 merita dar5 pretul e in jur de 1 milion sau 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita sal cumperi pe the sims3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 2 casta 125lei si Sims 3 159lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa? si da merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu gasesc nici sims 2 nici sims 3 ...am incercat dar cred ca pot lua virusi si nu as vrea.ma puteti ajuta?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims costa 4 milioane si ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti i mie coduri pentru smis 2 pets? dar pentru ps2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie pentru ca e frumos si amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma eu am si nu ma pot deslipi de el eu te sfatui sa til ei pe SIMS 3 e foarte misto.

| LuYz@ a răspuns:

Sims 16