| Alina_3759 a întrebat:

Cat costa un iPhone? Vreau sa-mi iau si eu unul si nu stiu cat costa! Si care este telefonul de ultima ora? Ma refer la cel mai bun telefon!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Eu am IPhone si nu iti recomand acest telefon! Mi se par foarte naspa telefoanele cu touch screen: sunt foarte sensibile, pana ce scrii un mesaj iti ia foarte mult timp, etc.
Pe scurt, e foarte enervant!

| AlinnutSsa a răspuns:

Buna:)

pai telefoanele cu touch screen sunt super :d

eu am Samsung s5230 si e ff bun

http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Noble-Black.html

ps-> daca il comanzi dupa internet site``u mai sus e mult mai ieftin decat in magazine [ eu l-am cumparat la februaria 2010 si am dat 640 de lei iar pe net e mult mai ieftin->uitate la top Samsung la telefonultau.eu el e primul din 5; xx ]

funda? [va rog]

| deny a răspuns:

Cel mai bun telefon aparut este Samsung galaxy S si iphonul costa 500lei cu abonament si abonamentul este 8 euro