| NemNUZ a întrebat:

Azi mi-am scapat telefonul de pe birou si s-a crepat putin pe spate, vreau sa stiu cat costa sa schimb carcasa spate de la iphone 4?

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Sticla de pe iPhone este chiar foarte sensibila, sunt niste huse din piele cu gaurele pentru butoane si mufe, sunt si altele din cauciuc super tari, uita-te aici http://www.iphone-store.ro/55-accesorii-iphone-4

Răspuns utilizator avertizat
| xAlL3Xx a răspuns:

Te-ar costa maxim 50 de lei, prietenul meu l-a reparat cu 25 de lei dar acum depinde de locul in care te duciwinking