| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un majorat mai putin modest cu aproximativ 100 de invitati

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai, depinde. Daca-l faci undeva, intr-o curte costa mai putin. Daca-l faci la un restaurant poate ajunge la 150-200 lei pe persoana dar te poti intelege si cu 50 lei. Depinde de multe: de dispunerea salii, de lacomia patronului, daca este sau nu muzica, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult. Ce majorat mai e si asta cu 100 de invitati ca eu am vazut si botezuri cu mai putine persoane. Faci nunta?laughing
Scuze, nu lua in seama raspunsul meu, sunt doar invidios. La multi ani la aceasta varsta frumoasa.