| costelus323 a întrebat:

Cat credeti ca poate dura o relatie adolescentina? Poate rezista pana la maturitate?

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

In cele mai bune si rare cazuri. Daca cei doi se iubesc si relatia lor se bazeaza pe incredere, sinceritate, iubire relatia va rezista mult happy Sunt raritati aceste relatii, dar nu inexistentewinking

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Poate rezista, dar cazurile sunt rare.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Lucrul asta depinde de voi.O fata si un baiat sunt intr-o relatie de la 16 ani si acum au 24. Deci e posibil, daca va iubiti adevarat.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Nu va rezita pana la maturitate deoarece vom vedea lumea cu alti ochi si sentimentele se vor risipi odata si odata.