| Raul01 a întrebat:

Cat de inalt o sa ajung sa fiu? Am 13 ani si deja am cam 1.88. La cat o sa ajung?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

1.88 la 13 ani?
E clar, ai TOATE sansele ca pana la 18 ani sa ai 2 metrii!

Ne vedem in NBA!

| brunetteee a răspuns:

1.88? laughing in fne
pai cel mai probabil ca nu o sa mai cresti, pentru. ca te-ai dezvoltat de`o data brusc si m-ai incolo nu o sa mai cresti
ca sunt unele pers. care se dezvolta in timp si altele asa repede.

| zմzմツ a răspuns:

S-ar putea sa nu mai cresti.deci nu iti face grijiwinking

| Sperietoarea a răspuns:

La 5m inaltime.

| isa_8499 a răspuns:

Pai eu stiu un tip care de la 14 ani avea in jur de 1.80 si acum tot asa... posibil ai sa mai cresti pana pe la 1.90 plus-minus =]. acum poate depinde si de parinti: daca si parintii sunt inalti, asteapta-te sa fii cat unu din ei. daca zici ca esti inalt, vezi sa te mentii si sa faci exercitii, nu neaparat sala, exercitii si sport, sa fii inalt si frumos, nu schija, bafta >big grin