| Bogdan_9316 a întrebat:

Am 15 ani fac 16 luna viitoare. am 1.88 mai am sanse sa ma inscriu la sport sau sa fac ceva ca sa fiu mai inalt?

Funda!

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Lasă, eşti destul de înalt.

| iryonutz a răspuns:

BAsket,Handball,Inot

| EllaMazerschi a răspuns:

Inscrie-te la un club de karate, judo, kickboxing...te vor dezvolta foarte frumos

| Takeen a răspuns:

Joaca handball, fotbal, basket, sau daca tie mai usor tractiuni la bara. Funda?

| came21 a răspuns:

Ai putea incerca baschet. Am unii prieteni care inainte sa se apuce de baschet erau putin mai scunzi si dupa ce au inceput sa mearga la antrenamente au inceput sa mai creasca putin, deci da ai sanse sa te inscrii la un sport, dar ca sa fii sigur incearca sa mergi la cateva meciuri de baschet cu cativa amici ca sa te mai inalti putinwinking
Funda?

| Sanduta_Lorena_1999 a răspuns:

Dacă vrei poți să faci mai mult baschet pentru a te înălța mai mult, dar e bine și așa.