| Hugef a întrebat:

Sunt prea inalt? La ce inaltime o sa ajung? thinking Am 16 ani si masor cam 1.88, 1.90 incaltat (port 46 la picior). Tata are 1.90 si mama 1.69, iar sora-mea de 26 de ani are 1.80. Ma gandesc ca din moment ce ea are o inaltime foarte mare pentru o femeie si eu voi avea una pentru barbat, dar cat? Ce credeti, sunt prea inalt?

3 răspunsuri:
| Bianca1864 a răspuns:

Buna.eu nu cred ca o sa mai cresti cu mult de acum inainte.nu pot spune cat mai ai de crescut, dar cred ca te vei oprii la aceasta inaltime.

| pna a răspuns:

Fa sala de forta si genoflexiuni cu haltera si greutati deasupra capului +presa si vei stagna pana la 18 ani mai poti creste chiar si 5 cm

| Gym a răspuns:

Cred ca vreo 1.92