| danSS a întrebat:

Cat de mult conteaza inaltimea pentru tine? Esti multumit de inaltimea pe care o ai?

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu conteaza aproape deloc, in ceea ce ma priveste. Am 1. 64 si sunt foarte multumita asa.

| mona a răspuns:

Da,eu sunt multumita

| Chαяtreux a răspuns:

As vrea sa fiu cu 2 cm mai inalta, am 1.65

| DenisIonut01 a răspuns:

Uneori as vrea sa nu fiu asa inalt big grin conteaza inaltimea big grin

| CreativeGirl a răspuns:

Sunt foarte multumita de inaltimea pe care o am.Pentru mine inaltimea nu conteaza foarte mult. Oameni sa fim - asta e principal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

70 % laughing! Da big grin!

| AcHollism a răspuns:

Conteaza foarte mult.Nu sunt, mereu am impresia ca sunt cea mai scunda din clasa mea, si mi-e frica, ca nu voi mai creste pana la 18 ani.

| Cybertron99 a răspuns:

Conteaza, dar nu foarte mult, uneori as vrea sa fiu putin mai inaltwinking

| Memet_Alan_1990 a răspuns:

Da cu 179 cm sunt multumit