| anonim_4396 a întrebat:

Esti multumit de tine?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

thinking stiu ca se poate si mai bine!

33 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poi...imi place cum arat, nu imi place ca sunt suparacioasa, incapatanata, rea cu cei pe care nu ii suport[blushing]...Sunt mandra de mine mai ales pe interior pentru felul meu de a fi, pentru faptul ca in clasa a6a nu am invatat tot anul si am luat prima mentiune[hee hee], apoi vine exteriorul la care nu as vrea sa modific nimic:p
Cred ca fiecare ar trebui sa fim mandri de noi, asa cum suntem happy

| Flav a răspuns:

Nu! Mai am mult pana sa devin multumit de mine. Si traiesc cu speranta c-o sa ajung la sentimentul asta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DahappyImi place cum arat, imi place caracterul meu, deci totul este bine.Mai am eu unele defecte cum ar fi incapatanarea si faptul ca sunt cam alintata dar na! Toti avem cate un defect big grin

nony
| nony a răspuns:

Sunt inteligent, frumos, inalt cu gene lungi .si mai ales modesthee hee. din puntele astea sunt multumit de mine. dar sunt: gelos, sarcastic.incapatanat si orgolios.aici nu mai sunt multumit big grin

| lia a răspuns:

De mine sunt multumita, de realizarile mele pana in momentul de fata, nu sunt.

| SweetCandy a răspuns:

Mai sunt da nu in totalitate...acum am fost extrem de sinceralaughing

nu cred ca exista om care sa fii facut tot ce si-a dorit si sa fie multumit de el pe deplinhappy
eu asta inteleg prin multumire de sinehappy

happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Chiar daca sunt multumit de mine nu pot sa ma laud, compar acest fapt cu un sportiv profesionist care trebuie sa faca performanta, daca vrea sa fie-n top.

lolita
| lolita a răspuns:

Da, am aproape tot ce mi-am dorit, restul nu mai depinde de mine.

| inna a răspuns:

Da happy... daca noi nu am fi multumiti de noi, atunci ce pretentie am avea ca altii sa fie multumiti de noi.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Sincer? Nu prea...sunt in curs de multumire personala laughing

Dar tu?

| albastrel a răspuns:

Nu crying.... psihic da dar fizic nu crying am pus cateva kg pe mine si tre sa le dau jos neaparat...aerul de munte....iti provoaca o foame....aolooo!

| albastrel a răspuns:

Nu crying... psihic da dar fizic nu crying am pus cateva kg pe mine si trebuie sa le dau jos neaparat...aerul de munte...iti provoaca o foame...aolooo!

| albastrel a răspuns:

Tare Aminadab rolling on the floor. cred ca merita tot respectul pentru cum si-a scos calitatile in evidenta.esti tare baiatule...ai iubita?batting eyelashes

| Psihoyounger a răspuns:

In general sunt multumit de mine si de comportamentul meu, dar nu sunt multumit de toti cei din jurul meu... hmmmm asta e...succes!

by Psihoyounger

mlm
| mlm a răspuns:

Da de ce sa nu fiu multumita, am tot ce mi-am dorit, nu pot sa-mi doresc mai mult decit am ca imi este suficient cat am, nemultumitului ai mai ia Dzeu darul.

| JustMeFlory a răspuns:

Si da si nu! Depinde in ce moment al zilei suntlaughing

| JackieSue a răspuns:

Da... n-am ce sa-i reprosez mamei ca m-a facut frumoasa si ca m-a educat bine [laughing]. Sunt multumita de mine, de ce n-as fi?

| selef a răspuns:

Categoric da.

| Jupiter a răspuns:

Da. Tu esti multumit de tine?

| FearNoEvil a răspuns:

Nu. Probabil ca nu voi fi niciodata.

| Diva a răspuns:

Depinde de starea de spirit.Am mumente in care sunt multumita de mine si momente in care nu sunt

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu...inca nu pot accepta cruda realitate ca nimic nu este perfect...si ca nici eu nu pot fi perfecta, din niciun punct de vedere.

| cutza a răspuns:

Da sunt multumita si chiar foarte as spune eu!
Daca tu te multumesti de tine atunci si ceilalti nu vor avea pretentii...

| Lumy a răspuns:

Acum da...cu 2 luni inainte nu puteam spune asta

| Antrax a răspuns:

Da. Si o sa fac tot ce pot sa fie tot asatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer? nu! o spun cu cea mai a dracului sinceritate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai am de lucru la mine...de ceea ce am reusit pana acum, da! De ceea ce nu am devenit si vreau sa devin, nu! Dar e doar o etapa! E extrem de bine- observ - sa fii impacat cu tine insati, dar nu atat de impacat incat sa te plafonezi si sa incetezi sa lucrezi la devenirea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea..

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai sti cat de mult ma iubesc..., laughing