| moniiq a întrebat:

Esti multumit de tine? Esti multumit de felul in care arari? Ce ai schimba la tine?

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu sunt mulţumită aşa cum sunt.Nu aş schimba nimic.Pentru că toate lucrurile urâte m-au transformat în femeia sigură pe ea şi matură de acum.Trecutul e trecut, prezentul e în faţă şi viitorul înainte.Nu regret nimic.Sunt eu şi nimeni nu trăieşte viaţa în locul meu.Sunt cum vreau, fac ce vreau şi ce îmi place, nu depind de nimeni şi de nimic, sunt mulţumită de mine.

| thekidno1 a răspuns:

OFF:Ce sa zic sunt multumit, Penisul ma cam deranjeaza ca are dimensiunile mainii si cateodata il confund, in rest e ok.
ON:toti vrem sa schimbam ceva la noi.

| BlackEyedGirl a răspuns:

As vrea sa fiu putin mai inalta, macar 1.67-68

| Different69 a răspuns:

Sunt destul de multumita. As vrea sa am parul putin mai lung si sa mai dau jos vreo 5-10 kg ( P.S. am 16 ani, 1.70 si 55 de kg)...dar in rest totul e ok.

| RobiNBA a răspuns:

Fata mea hidoasa plină cu cosuri. laughing

| Lizu a răspuns:

Sunt destul de multumita de mine. Totusi as vrea sa schimb la mine ambitia pentru a invata, sunt in clasa a 12-a, deci intelegeti de ce vreau asta laughing