| Cuciula_Lucia_2000 a întrebat:

Cat de mult se poate schimba ultima medie de admitere la liceu? Adică anul trecut la mate info intensiv engleza s-a intrat cu 4.76. Oare pot intra dacă am media 7 și ceva?
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| MariusFD96 a răspuns:

Normal ca poti. Media e posibil chiar sa scada. Iar daca urca e foarte greu sa ajunga de la 4.76 la 7. Intri fara probleme.

| Carina_Terhes_1996 a răspuns:

Din cate știu, contează foarte mult și media celor di jur, deoarece dacă majoritatea ar avea mediile 9 și 10 și tu ai avea 7, ai avea șanse foarte mici sa poți intra. Acum depinde și de ceilalți. Sper ca te-am ajutat cum am putut