| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si am intrat pe mate-info simplu dar eu am vrut intensiv doar ca nu am avut medie de ADMITERE.
Pot sa ma transfer pe al doilea semestru la intensiv?
P.s. : E cel mai bun liceu din judet(poate conteaza) si media mea de admitere a fost 9.59 iar ultima medie de admitere din clasa in care vreau sa ma mut a fost 9.83

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa-ti aprobe transferul, deoarece n-ai avut media de admitere necesara.
Te vei putea transfera dupa cl. a IX-a, in vacanta de vara, daca media de promovare a clasi va fi cel putin egala cu a ultimului promovat din clasa unde vrei sa te transferi, asa ca invata bine in acest an.