| lilith16 a întrebat:

Cat de recentă a fost ultima cadere nervoasa a voastra? ati simtit o schimbare după ea?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ieri am vazut ca imi pierd timpul inutil pe discord si l-am sters, azi cand am vazut cerere de stop ignor din partea cuiva care il credeam mai diferit, dar in saracia asta de tara nu ai ce pretenti sa ai, Toţi sunt o apă şi un pământ

| lilith16 explică (pentru RAY):

Poate iti trebuie o pauză de la internet si sa te bazezi pe prietenii din viata reala

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Corect,faza e ca nu am prieteni in real life

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

E imposibil sa n-ai.

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Vb serios, nu prea am

| lilith16 explică (pentru RAY):

Poate ai dar nu ii consideri tu prieteni
o sa iti dau o melodie care nu are legătură cu situaţia dar chiar daca e de la Codrin poate iti place
pentru mine are un mesaj dincolo, nu e doar firewatch rap la ceva joc
https://youtu.be/hV3P8f1IFWc
ascult-o

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am zbierat la cineva ieri sad (dar eu sunt de vina).

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Ajungi in iad(((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Asta e absolut nimic in comparatie cu gandul ca traiesc necontrolat sad
Dar gata, de azi nu mai fac asa laughing

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Traiesti necontrolat? nu am mai auzit de asta(((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Pai altfel nu imi explic acea iesire. Acolo se incadreaza si eficienta de 10%. Dar tot acea eficienta o sa deblocheze si cealalta parte de procentaj.

Ok... aberez. Nu am terminat cafeaua si de aia.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Am inteles. totusi vezi ca in iad nu au cafea(((((((((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

In Iad nu prea cred. Iar cafea beau doar ca ma prostesc, sa treaca timpul.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Daca beau eu cafea probabil lesin. De durere, ma doare stomacul de la ea, e dubios si ma intreaba lumea de ce dorm atat de mult, uite spre ex azi trebuie sa ies cu prietenii dar imi e prea lene asa ca o sa dorm.Ies maine. Poate(((((:

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Doar nu o sa dormi toata ziua, sunt sigur ca iti gasesti timp si pentru prieteni 1 ora acolo happy e vara doar. Acum cat poti si nu esti tinuta captiva de vreo companie (sau altceva).

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Si ei dorm, eu eram aia care le dadea trezirea dar parca am nevoie de singurătate in ultimul timp, ma gandesc sa imi fac un septum

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Pai atunci lasa TPU, ca numai singurate nu gasesti aici.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

(((((((((: nu vad activitate la ora asta, doar noi((((:

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ieri cred.