| AcelTipArogant981 a întrebat:

Cat este de dureros un tatuaj?. vreau sa imi fac unul si vreau sa stiu de la un cunoscator cat este de dureros pe parcursul tatuajului
Funda!

1 răspuns:
| 德尼莎 a răspuns:

Depinde in ce zona vrei sa iti faci. De exemplu eu am un tatuaj pe mana, pe picior, putin mai jos de buric si pe piept. Si sincer pe picior doare al naibii de tare, pe gamba la fel dar daca chiar iti doresti un tatuaj atunci rezista! pe spate sa nu iti faci sau pe coloana ca iti zic eu ca nu rezisti laughing pe umar simti si acolo niste intepaturi.
Daca chiar nu vrei sa doara atat de tare fa-ti un tatuaj acolo unde ai pielea mai groasa. Acum sa nu crezi ca nu vei simtii nimic pentru ca in fiecare loc in care ti-ai face simti totusi cum iti bate pentru ca gandeste-te ca el poate folosi un ac in care se mai afla alte 12 laughing Gandeste-te bine daca vrei sau nu unul.

Sper ca te-am ajutat, bafta ^^